www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Technikus (MEO-s)

  • A hirdetés 511 napja lejárt

25 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő fémpiari vállalat keres agilis, senior munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A gyártási alapanyagok ellenőrzése, dokumentálása
  • Mintagyártások méretellenőrzése, dokumentálása
  • Gyártásközi és végellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Mérőeszközök felügyelete, tárolása, kalibrálása, kiadása, selejtezése a vállalati belső utasításoknak megfelelően
  • Ellenőrzési utasítások készítése
  • Vevői reklamációk fogadása, megelőző intézkedésekre javaslatok tétele
  • Végátvétel szerinti ellenőrzések rajz és egyéb előírások szerint
  • Szoros együttműködés a kapcsolódó munkatársakkal, részlegekkel
  • A szükséges dokumentációk, riportok és adminisztráció elkészítése, ellenőrzése
  • A napi, heti megbeszéléseken való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk:

  • Felsőfokú, mérnöki végzettség (Előny)
  • Minőségellenőrzésben, elsősorban fémipari - lemezmegmunkálás területen szerzett 5 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív nyelvtudás (angol és/vagy német, esetleg egyéb nyelv)
  • Vállalatirányítási, minőségbiztosítási rendszerek gyakorlati ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office programok, Internet, egyéb)
  • Stabil, rendezett háttér
  • Ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmód
  • Kíváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

KÉRJÜK, csak abban az esetben jelentkezzen, ha végzettsége, tudása és szakmai tapasztalata valóban megfelel a fenti paramétereknek! Köszönjük.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő