www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2015.05.13.
Hirdetés azonosító: 923390

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk kollégát Minőségbiztosítási szakértő pozícióba.

Feladatok:

- A Társaság minőségirányítási rendszerének irányítása és folyamatos fejlesztése, valamint a működésre hatást gyakorló hatóságokkal és cégekkel való kapcsolattartás.
- Irányítani és fejleszteni a Társaság minőségirányítási rendszerét.
- Gondoskodni a minőségirányítási rendszer számára szükséges folyamatok létrehozásáról, bevezetéséről és fenntartásáról.
- Végrehajtani a belső auditokat, felügyelni a külső auditokat és kezelni az azokon feltárt rendellenességeket.
- Kialakítani és fejleszteni a társaság minőségmutatóit és riportolási rendszerét.
- Elkészíteni, és naprakészen tartani a Minőségirányítási kézikönyvet.
- Kialakítani, és naprakészen tartani a Társaság dokumentációs rendszerét.
- Biztosítani a minőségirányítással kapcsolatos oktatásokat.
- Törvényi kötelezettségek elmulasztásából eredő panaszok kezelése
- Minőségügyi jelentések határidőre történő elkészítése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
-Minimum 2-3 év releváns minőségügy területén szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- ISO14001 és ISO18001 követelményeinek ismerete
- Német nyelvtudás előny
- B kategóriás jogosítvány – ( aktív vezetői tapasztalat)
-Rendszer alkotási képesség
- Teljesítmény-orientáltság
- Ügyfél-orientáltság
- Üzleti szemlélet
- Önállóság

Amit kínálunk:

- Dinamikus, fiatalos csapat
- Állandó kihívások
- Nemzetközi csapat
- Versenyképes fizetés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a