www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási szakember

  • Company_icon UNITOOL-Plastik Kft.
  • Location_icon Diósd, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Elvárások:

  • fröccsöntött műanyag alkatrészek gyártásában szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • ISO 9001 rendszer ismerete
  • szakirányú középfokú végzettség
  • műszaki rajz ismeret, tolómérő és mérőgép kezelés a munkakör betöltéséhez feltétlen szükséges
  • önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret excel/word

Munkavégzés: 1 műszakos munkarendben (állandó délelőtt)

Megbízható, precíz, munkájára igényes jelentkezőket várunk!

Érdeklődni Gyalog Károly úrnál a +36 30 869 8521 telefonszámon lehet munkanap 8-14 óra között, illetve önéletrajzukat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Diósd
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű