www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási specialista(Budapest)

  • A hirdetés 827 napja lejárt

Pest megyei székhelyű multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Minőségbiztosítási specialista munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Gyártóterület minőségbiztosítási folyamatainak fejlesztése
  • Minőségbiztosítási fejlesztések implementálása globális szinten
  • Beszállítók, partnerek folyamatos minőségfejlesztése
  • Fejlesztési folyamatok koordinálása, nyomon követése, eredmények riportálása a menedzsment felé
  • Új folyamatok oktatása globális szinten
  • Eszkalációs folyamat indítása szükség szerint
  • Kapcsolattartás a partnerekkel beszállítókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (minimum 5 év)
  • Folyékony angol tudás (német nyelv ismerete előny)
  • Minőségbiztosítási rendszer ismeret (ISO 9001, TS)
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete (LPA, MSA, Cpk, six sigma, Q-Gate)
  • Vezetői tapasztalat
    Csapatjátékos
  • Problémamegoldó jellem
  • Folyamatszemlélet
  • Utazási hajlandóság (50%)

Kétnyelvű, fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük megjelölni a pozíció pontos megnevezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő