www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási specialista

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.01.19.

Pozíció leírása / Job description

A világ egyik vezető multinacionális gyógyszeripari cége számára munkatársakat keresünk minőségbiztosítási területre, több pozícióba (Ellenőrzött változtatás, PQR, Kivizsgálás koordinátor).

Feladatok:

Ellenőrzött változtatás
- az Ellenőrzött változtatás folyamatok vezetése, koordinálása, nyomon követése és a határidőn belüli végrehajtásuk biztosítása a vonatkozó SOP-nak megfelelően
- kulcs-felhasználói szerep a cég nyomon követő rendszerében, oktatások tartása a felhasználóknak
- SOP-k
megírása, ellenőrzése és felülvizsgálata

PQR
- termékadatok ellenőrzése, összesítése; termékminőség felülvizsgálati jelentések készítése a vonatkozó SOP-nak megfelelően
- zárójelentés készítése ellenőrzésre és jóváhagyásra; minden termékminőségre kedvezőtlenül ható trend azonosítása, helyesbítő tevékenység kezdeményezése
- részvétel az SOP-k előkészítésében és megírásában
- a GMP-elveknek való megfelelés biztosíttása, kapcsolódó oktatások tartása

Kivizsgálás koordinátor
- a kivizsgálások és CAPA-k elkészítésének ellenőrzése
- a hibakivizsgálások koordinálása, illetve a gyökér okok és CAPA-k azonosítása
- az eltérések és CAPA-k felülvizsgálata
- részvétel SOP-k előkészítésében és megírásában
- GMP elveknek való megfelelés biztosítása

Ha a fenti álláslehetőségek bármelyike felkeltette az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésed!

Elvárások:

- felsőfokú végzettség (gyógyszeripari, vegyipari, élelmiszer ipari)
- minőségbiztosítás vagy dokumentáció kezelés területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat
- kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- stabil vállalati háttér
- szakmai fejlődési lehetőség egy nagy múltú, dinamikusan növekvő multinacionális cégnél
- versenyképes és széleskörű juttatási csomag
- modern, innovatív környezet
- fiatalos, lendületes csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -