www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási specialista

  • A hirdetés 470 napja lejárt

 Az EISPRO Kft. (törökbálinti jégkrémgyár) bővülő csapatába azonnali kezdéssel munkatársat keres a következő pozícióba:

Elvárások:

  • Élelmiszermérnöki végzettség.
  • Problémamegoldó és elemző készség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete.
  • Megbízhatóság, pontosság, alkalmazkodó készség.

Előny:

  • Auditálásban szerzett tapasztalat.
  • Minőségbiztosítási és/ vagy termelési területen szerzett tapasztalat.
  • Élelmiszeripari jogszabályok, jelölési rendeletek naprakész ismerete illetve magabiztos használata.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a belső auditok és a minőségügyi rendszer felügyeletében.
  • HACCP rendszer alkalmazása.
  • Vállalat által használt alapanyagok, jelölési rendeletek naprakész ismerete, magabiztos használata.
  • Receptúrák és termékspecifikációk ismerete, gyártási utasítások elkészítése.
  • Új alapanyagok jogszabályi megfelelőség alapján történő jóváhagyása.
  • Új termékek fejlesztésében történő aktív részvétel, tesztelés.
  • A gyártott / tervezett termékek deklarációs szövegének kiszámítása, elkészítése.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Cafetéria.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok.
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye:

Törökbálint

 Fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével telefonos elérhetőséggel az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol