www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási specialista (Kivizsgálás koordinátor)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.01.19.

Pozíció leírása / Job description

Nagy múltú, gyógyszeriparban tevékenykedő multinacionális partnerünk komáromi telephelyére keresünk munkatársat Kivizsgálási koordinátor - Minőségbiztosítási specialista pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:

- A kivizsgálások és CAPA-k elkészítésének ellenőrzése valamint a CAPA hatékonyság elvégzése
- A hibakivizsgálásokat létrehozása és befejezése, beleértve a gyökér okok és CAPA-k azonosítását és bevezetését a cég saját rendszerében.
- A kivizsgálások koordinálása, szükség szerint információk gyűjtése a termeléstől és más osztályoktól
- Az eltéréseket és CAPA-k felülvizsgálata, amely során azonosítja a trendeket.
- SOP-k előkészítése és megírása
- Biztosítani, hogy a GMP elveknek minden esetben maximálisan megfelelnek az eljárások

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (gyógyszeripari, vegyipari, élelmiszer ipari)
- Minőségbiztosítás, dokumentáció kezelés területén szerzett minimum 1 éves gyakorlat
- Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban

Amit kínálunk:

- Versenyképes havi bér
- Modern, innovatív környezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Vonzó egyéb juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -