www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási rendszermérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.10.23.
Jelentkezési határidő: 2015.10.27.
Hirdetés azonosító: 944722
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Megbízó cégünk az autóipar számára gyárt fém alkatrészeket. Csapatuk bővítése miatt keresnek munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
-Minőségirányítási rendszer működtetése és fejlesztése,
-belső és külső auditok tervezése és végrehajtása,
-vevői és belső értékelések alapján felszínre került nem megfelelő eljárások javítása,
-minőségügyi dokumentáció kezelése,
-jelentések készítése.

Követelmények
-Felsőfokú műszaki végzettség,
-minőségirányítási szabványok ismerete (különös tekintettel az ISO 16949-es szabványra),
-hasonló területen, autóiparban szerzett tapasztalat,
-magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
-jó kommunikációs, együttműködési képesség.

-Fejlődésben lévő, stabil vállalati háttér,
-dinamikus, fiatalos csapat,
-versenyképes juttatási csomag.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Fejér