www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási rendszermérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.10.22.
Hirdetés azonosító: 831827

Alumínium profilok teljeskörű előállításában világszínvonalú multinacionális partnerünk megbízásából keresünk tapasztalt Minőségbiztosítási rendszer mérnököt.

Feladatok:

- A kapcsolódó minőségbiztosítási rendszer teljeskörű karbantartása, fejlesztése
- Vevői visszajelzések lehető leghatékonyabb kezelése
- Adminisztrációs feladatok ellátása a minőségügyi feladatkörrel kapcsolatosan
- Hibás eljárások identifikálása, illetve azok javítása
- Minőségügyi jelentések teljeskörű kezelése
- Kapcsolódó külső- és belső auditok megszervezése, levezetése
- A munkavállalók minőségtudatának javítása

Elvárások:

- Minimum 5 év tapasztalat autóipari minőségirányítási rendszerek területén
- Felsőfokú műszaki végzettség
- A kapcsolódó minőségügyi szabványok alapos ismerete (ISO 9000, TS16949)
- Kommunikáció képes angol nyelvtudás
- Alapvető kommunikációs, együttműködési és problémamegoldó készség
- Az irodai számítógépes programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

- Kompetitív bérezés, széleskörű cafeteria és bónuszrendszer
- Nemzetközi karrierlehetőség
- Dinamikus és fiatalos munkatársak
- Innovatív és világszínvonalú munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján