www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási rendszermérnök (Referenciaszám: PJ3021)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.07.04.
Jelentkezési határidő: 2014.09.24.
Hirdetés azonosító: 829872
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségbiztosítási rendszermérnök

Feladatok:
- Az ISO-TS 16949 által tanúsított minőségirányítási rendszer működtetése, fejlesztése
- Belső- és külső auditok tervezése, vezetése
- Vevői értékelések fogadása, szükséges intézkedések definiálása
- Minőségügyi jelentések készítése, kezelése, fejlesztése
- Minőségügyi dokumentációk kezelése, folyamatos felülvizsgálata
- Nem megfelelő eljárások, módszerek azonosítása, javítása

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Legalább 5 év gyakorlat autóipari minőségirányítási rendszerekben
- Minőségbiztosítási szabványok alapos ismerete (ISO 9000, TS 16949)
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési készség

Előny:
- Német nyelvismeret
- VDA szabványok ismerete
- Gépipari megmunkálási technológiák ismerete
- Termelésirányítási rendszerek ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Kedvező bejárás támogatás

Kérjük magyar és angol nyelvű részletes, szakmai önéletrajzát csatolva az email tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy emailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert adatai így gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.