www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 916231
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális TIER1-es autóipari beszállító Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI RENDSZERMÉRNÖK

Feladatok:
  • az ISO TS16949 által tanúsított minőségirányítási rendszer működtetése, fejlesztése,
  • belső- és külső auditok tervezése, vezetése,
  • nem megfelelő eljárások, módszerek azonosítása, javítása,
  • vevői értékelések fogadása, szükséges intézkedések definiálása,
  • minőségügyi jelentések készítése, kezelése, fejlesztése,
  • minőségügyi dokumentációk kezelése, folyamatos felülvizsgálata,
  • a munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése

Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • minőségbiztosítási szabványok alapos ismerete (ISO 9000), TS16949),
  • minimum 5 év gyakorlat autóipari minőségirányítási rendszerekben,
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • számítógépes felhasználói ismeretek,
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési készség

Előnyt jelent:
  • német nyelvismeret,
  • VDA szabványok ismerete,
  • gépipari megmunkálási technológiák ismerete,
  • termelésirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés,
  • cafeteria,
  • karácsonyi juttatás,
  • 13. havi fizetés,
  • önkéntes nyugdíjpénztár,
  • egészségbiztosítás,
  • bónusz,
  • fejlődési és tanulási lehetőség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér