www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási rendszerfejlesztő mérnök

  • A hirdetés 347 napja lejárt

Multinacionális, autó-alkatrészgyártással foglalkozó, innovatív cég munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Alkalmazott tesztmódszerek és verifikációs eljárások továbbfejlesztése, referenciavizsgálatok definiálása;

  • Teszt és mérési környezet felépítése, manuális és automatizált tesztlépések kidolgozása;

  • Rendszertesztek és integrációs tesztek végrehajtása;

  • Együttműködés a minőség- és környezetirányítási rendszer működtetésében, felügyeletében, fejlesztésében;

  • Minőségügyi jelentések, valamint analízisek, statisztikák, feljegyzések, jegyzőkönyvek készítése;

  • Együttműködés új típusok engedélyezésében, részvétel auditok végrehajtásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;

  • Minőségbiztosítás területen szerzett tapasztalat;

  • Minőségbiztosítási képesítés (ISO/TS 16949);

  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás;

  • Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Elektronikai vagy autóipari gyártó cégnél szerzett gyakorlat;

  • SAP ismeret.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség;

  • Versenyképes bérezés.

Munkavégzés helye: Budapest egyik külső kerülete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.