Termékfejlesztő Mérnök (Folyamatfejlesztő) (Nyugat-Dunántúl)()

Hozzáadva: 2017.10.21.
lejárt

Nemzetközi hátterű megbízó partnerünk területén a világ legnagyobb gyártói közé tartozik. Világszerte nagyjából 25 000 munkavállalójával több mint 20 országban készít elektronikai alkatrészeket. Termékei elengedhetetlenek a világ nagy információ- és kommunikációtechnológiai, autóipari és egyéb gyártói számára termékeik zavartalan működéséhez: biztosítják az energiaellátást, az elektromos jelek feldolgozását, valamint védik az elektronikus áramköröket a hibás működéstől és a kieséstől.

Folyamatos fejlődésük és bővülésük miatt várják pályázók jelentkezését az alábbi munkakörbe: Termékfejlesztő Mérnök (Folyamatfejlesztő)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Elektronika / Telekommunikáció
Régió Vas
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Termékfejlesztő (folyamatfejlesztő)

Trenkwalder Kft

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó...
Vas

Folyamatfejlesztő mérnök

IBIDEN Hungary Kft.

Feladatok: Új gyártósorok telepítésének támogat...
Dunavarsány, Budapest, Pest

Termékfejlesztő

HAYS Hungary Kft.

Termékfejlesztő Mérnök Autóipar – Pest megye Az...
Pest