www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási rendszer koordinátor

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.01.16.
Jelentkezési határidő: 2016.01.25.
Hirdetés azonosító: 999955
lejárt

Minőségbiztosítási rendszer koordinátort keresünk multinacionális elektronikai gyártó partnerünk számára Budapesten. A vállalat kiváló fejlődési lehetőségeket és versenyképes juttatási csomagot kínál a minőségbiztosítási rendszer koordinátor számára.

A minőségbiztosítási rendszer koordinátor legfontosabb feladatai:
- ISO 9001 és 14001 irányítási rendszerek ellenőrzése, működtetése
- Minőségügyi dokumentumok kezelése, aktualizálása, karbantartása és fejlesztése
- Felülvizsgálati és felügyeleti tanusításokhoz szükséges dokumentumok kezelése
- Belső minőségirányítási, környezet- és munkavédelmi auditokra való felkészítés, koordináció
- Munka-, tűz- és környezetvédelmi törvények és rendeletek nyomon követése

Elvárások a Minőségbiztosítási rendszer koordinátor felé:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Gyártó környezetben szerzett minsőégbiztosítási tapasztalat
- Stabil angol nyelvtudás
- Minőségügyi és környezetvédelmi szabványok ismerete

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest