www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási referens
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1095171
lejárt

Dinamikusan fejlődő gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Reklamációs ügyintézés német nyelven, hiba-ok elemzés
  • Javító, megelőző tevékenységek meghatározása
  • Intézkedési tervek koordinálása, végrehajtásának ellenőrzése
  • Belső gyártási folyamatok minőségügyi felügyelete
  • Közreműködés az ellenőrzési utasítások kidolgozásában, bevezetésében
  • Minőségügyi témákban oktatások kezdeményezése, végrehajtása

Elvárások:

  • Aktív, kommunikációképes NÉMET nyelvtudás szóban és írásban
  • Fémipar, felületkezelés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki végzettség és beállítottság
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, terhelhetőség, jó elemző és döntési képesség
  • Pontosság, precizitás,szabálykövetés

Előny

  • Hegesztési ismeretek
  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Modern munkakörnyezet
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.