www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási projektmérnök

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.09.30.
Hirdetés azonosító: 1158574

Feladatok:

  • Az APQP tervezése és végrehajtása, valamint a dedikált projektek, árucikkek, megvásárolt alkatrészek világszerte történő kiadása
  • Biztosítsa a vállalat minőségi követelményeinek való megfelelést a beszállítónál és alvállalkozójánál a termékfejlesztési folyamattól a kibocsátásig
  • A meglévő projektek és az ehhez kapcsolódó folyamatok és iránymutatások ütemezése, nyomon követése
  • A csapat szakmai - minőségbiztosítási és technológiai - támogatása
  • A különböző projektek, árucikkek, vásárolt alkatrészek állapotjelentése, a projektek összehangolása a vevői igényeknek megfelelően
  • A meglévő tapasztalatok, tanulságok alapján az APQP folyamatos fejlesztése, ezzel kapcsolatos aktív együttműködés a vállalat többi termelőegységével

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • A minőségügyi szabványok és problémamegoldó módszerek magabiztos ismerete
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás (Német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Hatékony munkavégzés csapatban illetve önállóan
  • Utazási hajlandóság (belföld, külföld)

Munkavégzés helye:

  • Heves megye