www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási projektmérnök (Ref.szám: HM-1250)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2015.08.20.
Hirdetés azonosító: 948954

Feladatok:

  • Belső reklamációk kezelése, nem megfelelőség esetén válogatási akciók koordinálása
  • Válogatást végző munkatársak munkájának szervezése, ütemezése, ellenőrzése a műszakvezetőkön keresztül (80 fő/3 műszak)
  • Beszállítói reklamációk kezelésében való közreműködés, közös akciótervek kidolgozása, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Releváns tapasztalat gyártásköri minőségbiztosítás vagy SQA vagy folyamatmérnöki pozícióban
  • Aktív angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs és szervező készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Céges autó
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy minőségügyi szolgáltató részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1250-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő