Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI PROJEKT MÉRNÖK

 (HF 9-6725)

pozícióba.

 Feladatok

  • A projekt minőségbiztosítási folyamatainak figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • A tanúsítási folyamat koordinálása, irányítása, külső auditokon való részvétel,
  • PPAP folyamat elősegítése,
  • A minőségbiztosítási dokumentációk elkészítése,
  • A projektmunka összehangolása a vevői elvárásokkal,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök),
  • Minőségügyi területen szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat,
  • Minőségbiztosítási-, PPAP folyamat valamint dokumentáció ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar és német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a

„HF 9-6725"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése