www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási projekt menedzser

  • A hirdetés 971 napja lejárt

 Távközlési iparban dolgozó fővállalkozó cég keres

 minőségbiztosítási projekt menedzsert

 budapesti munkahelyre

Feladatok:

  • távközlési projektek (bázisállomás építés, rádiótechnikai telepítések, stb.) minőségbiztosításának, folyamatirányításának menedzselése,
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • árajánlatok készítése
  • alvállalkozók irányítása
  • ellenőrzések

Elvárások:

  • minőségbiztosítási közép vagy felsőfokú végzettség
  • minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • mobil távközlésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, MS projekt)
  • önálló munkavégzés
  • csapatjátékos

Előnyök:

  • angol nyelv ismerete
  • EU-s pályázat menedzsment tapasztalat

Fényképes magyar nyelvű pályázatokat fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő