www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.28.
 Hirdetés azonosító: 821855
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Feladat:

  • Termékek vizuális ellenőrzése
  • Csomagolás ellenőrzése
  • Számítógépes rendszerben rögzített könyvelések ellenőrzése
  • Hibákról visszajlezések készítése

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Vizuális ellenőrzésben szerzett legalább 1 éves tapsztalat.
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Több műszak vállalása
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdekődését, kérem az alábbi linkre kattintva küldej el Önéletrajzát.

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr