www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási operátor

  • A hirdetés 305 napja lejárt

A DIPA Diósgyőri Papírgyár Zrt.

munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • beérkező anyagok/félkésztermékek/késztermékek minőségellenőrzése, minősítése, dokumentálása
  • mérési eredmények értékelése, statisztikai mutatók készítése
  • termelési operátorok önellenőrzési tevékenységének felügyelete mérőeszközök ellenőrzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség (vegyésztechnikus, minőségbiztosítási/minőségellenőri képzettség, angol nyelvtudás előny)
  • felhasználói szintű számítógép ismeret
  • büntetlen előélet
  • önálló, pontos és felelősség teljes munkavégzés
  • csapatmunka, rugalmasság

Egyéb információ az állásról:

  • Megszakítás nélküli munkarend

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Pályázati anyaga elküldésével kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a DIPA Zrt. (3535 Miskolc, Hegyalja út 203/1) álláskeresés céljából benyújtott pályázatban / önéletrajzban foglalt személyi adatait, iskolai végzettségeit, szakképzettségeit, valamint szakmai előéletére vonatkozó adatokat, információkat munkaerő-adatbankjában nyilvántartsa, és elhelyezkedés érdekében használja.

Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés