www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 999664

Világszínvonalú kertészeti gépeket gyártó partnercégünk folyamatosan bővülő, modern technológiákkal dolgozó üzemébe munkatársakat keresünk pozícióba.
Feladatok:

  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák kezelése
  • Problémamegoldás koordinálása együttműködve a termelési csapattal
  • Minőségügyi riportok, kimutatások készítése

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • 3 műszak vállalása

Juttatások:
  • Szezonális munkalehetőség
  • Közvetítői és regisztrációs díj nélkül
  • Kiemelkedően magas bérezés
  • Étkezési hozzájárulás
  • Ingyenes szerződéses járat

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Bővebb információ és jelentkezés: Telefonon: 70/66-55-251 Személyesen: 8200 Veszprém, Rákóczi u. 2. (Prohuman iroda, a régi Napló szerkesztőséggel szemben)

Munkavégzés helye:
  • Nemesvámos

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém