www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 588 napja lejárt

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRSAT

keresünk.

Feladatok:

  • Gyógyszerkészítmény felszabadításához szükséges dokumentáció beszerzése és előkészítése a vonatkozó előírásoknak megfelelően,
  • Kivizsgálások koordinálása,
  • Adatszolgáltatás társosztályok felé (pl törzskönyvezés),
  • A vonatkozó szabályozás és előírások naprakész követése.

Elvárás:

  • Gyógyszerész, vegyész, bioménök, biológus végzettség;
  • GMP, GDP ismeretek;
  • 1-2 éves gyógyszeripari tapasztalat minőségbiztosítási területen,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Partnerünk kiváló munkakörülményekkel, korrekt fizetéssel, széleskörű juttatásokkal támogatja a feladat ellátását.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő