www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs

  • A hirdetés 938 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Sajóbábonyi telephelye

 Alapanyaggyártó Igazgatóság

Minőségbiztosítási munkatársat

keres

Feladatai:

  • A Sajóbábonyi telephelyen a minőségügyi rendszerek elemeinek felügyelete, koordinálása;
  • Gyógyszer hatóanyag felszabadítása;
  • Belső auditok GMP szerinti lebonyolítása;
  • Külső auditok előkészítése;
  • Részvétel az auditokon, jelentések készítése;
  • Nem megfelelő termékek keletkezési körülményeinek feltárása;
  • Gyártáskísérő lapok, illetve azok módosításainak előkészítése engedélyezésre, tartalmi és formai ellenőrzése;
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, külföldi kollégákkal.

Elvárásaink:

  • MSc szintű vegyész, vegyészmérnök vagy ezekkel egyenértékű végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség;
  • ·Precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Angol –magyar szakfordítói végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal 2015. március 29-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Sajóbábony
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol