www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 912667

Villamos ipari műanyag termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • Gyártásközi illetve készáru minőségellenőrzés
  • Kapcsolódó dokumentációk pontos vezetése, riportok készítése
  • A termelési folyamat rendszeres monitorozása, esetleges hibák felfedezése
  • Vizuális és mérési tesztek elvégzése
Elvárások:
  • Termelő cégnél hasonló területen szerzett pár éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Megbízhatóság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
Előny:
  • Angol nyelvismeret
  • Középfokú végzettség
  • Műanyagipari cégnél szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Kapcsolat:
Bővebb információ és jelentkezés
Fényképes önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgy mezőben MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS megjelöléssel.
Telefonon 9:00 és 16:00 óra között: 70/6655-743

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Nagykanizsa