www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 840849

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • szolgáltatások minőségellenőrzése
  • minőségirányítási rendszer működtetése
  • auditokon történő aktív részvétel
  • jelentések, kimutatások készítése
  • egyéb minőségirányítással kapcsolatos feladatok ellátása
Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség (mérnöki vagy minőségbiztosítási területen)
  • minőségbiztosítás területén szerzett több éves tapasztalat
  • legalább középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • önálló, eredményorientált munkavégzés, határozott fellépés
  • megbízhatóság, pontosság
  • proaktív személyiség
Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • önálló munkavégzési lehetőség
  • béren kívüli juttatás
  • utazási költségtérítés
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény és a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Győr