www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Munkatárs

  • A hirdetés 1119 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

munkatársat debreceni munkavégzéssel

A Minőségbiztosítási Munkatárs segíti az auditor csapat munkáját, elvégzi a kapcsolódó adminisztrációt, nyomon követi a határidőket, összesíti a beérkező reklamációkat, a korrekciós intézkedéseket, folyamatos kapcsolatban van a vevőszolgálattal. 8D elveket használ, összehangolja az egész csapatot a problémák megoldása érdekében. Felelős a minőségügyi folyamat specifikációinak és elvárásainak kommunikációjáért az összes gyártóterület felé valamint az adminisztrációs feladatokért a Minőségügyi Dokumentum Rendszerben.

FELADATOK:

  • Gyártási és logisztikai folyamatok auditjainak nyomon követése és adminisztrációja, az irányítási rendszernek történő megfelelés biztosítása céljából
  • A beérkező reklamációk, korrekciós intézkedések koordinálása, nyomon követése
  • A vállalat működtetési rendszereinek adatvizsgálata és analizálása
  • A célok elérésének és a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása
  • Kapcsolattartás, közvetítő szerep az ügyfelek, értékesítés és gyártás között
  • Kommunikáció a vállalaton belül, valamint a Vevőkkel

ELVÁRÁSOK:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (üzleti / menedzsment diploma vagy műszaki tanulmányok előnyt jelentenek)
  • Minimum 1 év hasonló munkakörben, gyártási vagy műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Belső audit menedzsment (Internal Auditor Ceritificate) tapasztalat
  • Reklamáció menedzsment ismeretek (G8D, CAPA)
  • Folyékony angol és minimum alapfokú magyar nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Gyakorlati problémamegoldó képesség
  • Koordinációs készség és logikai gondolkodás
  • Cél –és feladatorientáltság
  • Stressztűrő képesség
  • Rugalmasság
  • Precizitás
  • Proaktivitás

Előny

  • Korábbi tapasztalat folyamatirányításban, gyártásban és 6Sigma ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő