www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Munkatárs

  • A hirdetés 270 napja lejárt

A PNH Kft. családi tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő, prémium termékeket gyártó fémipari cég, amely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
Akit csapatunk erősítésére keresünk:

Feladatok:

  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Reklamációs ügyintézés német nyelven
  • Hibaok elemzés, közreműködés a javító, megelőző tevékenységek meghatározásában; intézkedési tervek koordinálása, végrehajtásának ellenőrzése
  • Belső gyártási folyamatok minőségügyi felügyelete
  • Új termék gyártásának minőségügyi felügyelete
  • Közreműködés az ellenőrzési utasítások kidolgozásában, bevezetésében
  • Minőségügyi témákban oktatások kezdeményezése, végrehajtása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség vagy fémipar / felületkezelés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes, nagyon jó német nyelvtudás szóban és írásban
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó elemző és döntési képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Szabálykövetés
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Minőségbiztosítás területén szerzett végzettség ill. szakmai tapasztalat
  • Fémipar vagy felületkezelés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Gépészmérnöki vagy felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat
  • Európai szintű irodai infrastruktúra és technikai feltételek
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Vasvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német