www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs

  • Frissítve 13 napja

Építsd karriered a Kőröstej Csoportnál,

csatlakozz csapatunkhoz és legyél te is sikereink részese!

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte közel 1000 alkalmazottat foglalkoztató, legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Egyedülálló technológiával és magas színvonalú berendezésekkel felszerelt gyáraiban kiváló minőségű sajtok készülnek, melyeket 5 kontinens 40 országába exportál Hajdú, Buda, Róna és más, számos országban keresett márkanevek alatt.

Cégünk lendületes fejlődésének eredményeként kőröstetétleni üzemünkbe jelenleg

pozícióba keresünk tapasztalt és elhivatott új munkatársat.

Feladatok:

  • A minőségügyi rendszer működtetése
  • Minőségirányítási- és biztosítási feladatok szakszerű elvégzése
  • A gyártási folyamatok folyamatos nyomon követése, ellenőrzése a megfelelő minőség biztosítása érdekében, a nyersanyag átvételtől kezdve a késztermék vizsgálatáig
  • A gyár minőségügyi politikájának működtetése
  • A minőségügyi csapat munkájában történő aktív részvétel
  • Megfelelő laborvizsgálatok elvégzése, nem megfelelőségek kiszűrése, az okok feltárása
  • Az általa felügyelt, illetve végzett műveletekről az előírt nyilvántartások vezetése, a nyomon követhetőség biztosítása
  • A termelési folyamat támogatása mérésekkel, korrekciós és megelőző intézkedésekkel
  • Folyamat- és termékfejlesztésekben való aktív részvétel
  • Részvétel külső és belső auditokban
  • Hatósági ellenőrzéseken a cég szakmai képviselete
  • A területre vonatkozó jogszabályok, törvényi előírások naprakész ismerete, szabályozási környezet folyamatos nyomon követése, implementálása
  • Reklamációk feldolgozása, kivizsgálása, javító intézkedések megtétele, megelőző tevékenységek támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Min. 1 év élelmiszeriparban szerzett minőségellenőrzési vagy minőségbiztosítási tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minőségügyi eszközök és technikák ismerete
  • Analitikai módszerek és műszerek ismerete
  • Jó kommunikációs, koordinációs, szervező és problémamegoldó képesség,
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Rendszerszemlélet
  • Pozitív-, eredményorientált, határozott személyiség,
  • Terhelhetőség, flexibilitás
  • Proaktív hozzáállás, folyamatos igény a fejlődésre

Előny:

  • Tejiparban szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó lehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál,
  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások.

Munkavégzés helye: Pest Megye, Kőröstetétlen

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Kőröstetétlen
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest