www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRSAT

keresünk.

Feladatok:

  • Gyógyszerkészítmény felszabadításához szükséges dokumentáció beszerzése és előkészítése a vonatkozó előírásoknak megfelelően;
  • Nem megfelelés esetén részvétel a kivizsgálásban;
  • A vonatkozó szabályozás és előírások naprakész követése.

Elvárás:

  • Gyógyszerész, vegyész, biomérnök, biológus végzettség;
  • 1-2 éves gyógyszeripari tapasztalat;
  • GMP ismeretek;
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.

Partnerünk kiváló munkakörülményekkel, korrekt fizetéssel, széleskörű juttatásokkal támogatja a feladat ellátását.

Kérjük magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre szíveskedjen küldeni.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Gyártás / Termelés, Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest