www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs

  • A hirdetés 95 napja lejárt

Gödöllői telephely
Minőségügyi Megfelelőségi Osztály

Feladatok:

  • Részvétel az audit csoport tevékenységeiben: belső auditok, beszállítók minősítése, ezek tervezése,végrehajtása és CAPA tevékenységek monitorozása
  • Kapcsolódó kockázatelemzések készítése, releváns kapcsolódó adatbázisok menedzsmentje
  • Hatósági inspekciókra és auditokra való telephelyi felkészülési folyamat menedzselése
  • Releváns tevékenységek bemutatása az auditokon
  • Részvétel az inspekciók és auditok lebonyolításában, intézkedések nyomon követésében

Elvárásaink:

  • Vegyész,  vegyészmérnök, gyógyszerész végzettség mikrobiológiai területen
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Min. 2 éves gyógyszeripari gyakorlat különösen gyártás, törzskönyvezés, minőségbiztosítás területén (GMP ismeretek)

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • Steril gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat
  • Elektronikus dokumentumkezelő rendszerek ismerete (LIMS, Trackwise)

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk az alábbi címen!

www.job.teva.hu
TEVA Gyógyszergyár Zrt.
www.teva.hu

Helyek Budapest
Gödöllő
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő