www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs

  • A hirdetés 396 napja lejárt

A BOS világszerte ismert nemzetközi vállalatcsoport európai, ázsiai és észak-amerikai székhelyekkel. Járművek belső terébe fejleszt és gyárt rolórendszereket (napfényvédelem, lefedés- és rögzítés technika), amelyeket a legnagyobb autógyártó cégeknek szállít. Évtizedekig tartó fejlesztéssel és folyamatos beruházásokkal vált piacvezetővé. Vevőorientáltság, elkötelezettség, szakértelem és lojalitás jellemzi dolgozóinkat, akiknek sikereinket köszönhetjük.
Csapatunkba új munkatársakat keresünk:

Fő feladatok:

  • Előzetes minőségtervezés/ APQP végrehajtása a termékfejlesztési fázisban, minőség- biztosítási módszerek felhasználásával (pl.: FMEA, PPAP)
  • Szériagyártás minőségbiztosítási feladatainak ellátása, felelősség a folyamatok és a termékek állandó javításáért a minőségbiztosítási szabályok és a vevői elvárások figyelembe vételével (pl. ISO/TS 16949:2009)
  • Vevői reklamációk kezelése 8D módszerrel, csapatmunkában
  • Minőségügyi képviselet ellátása a vevőknél

Elvárások:

  • Műszaki mérnöki végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Megbízható német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek
  • Csapatban dolgozás képessége
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • SAP ismeret előnyt jelent

Munkavégzés helye: Mosonszolnok (Mosonmagyaróvár mellett)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre:
BOS Magyarország, 9245 Mosonszolnok, Szabadság u. 33.
Celics Angéla HR referens.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német