www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs

  • A hirdetés 396 napja lejárt

Debreceni gépgyártó cég forgácsoló üzemébe keres

Minőségbiztosítási munkatársat.

Feladatok:

  • Mezőgazdasági gépalkatrészek hagyományos és CNC forgácsácsoló gépeken történő gyártási folyamatának minőségügyi irányítása, felügyelete,
  • első darab ellenőrzése
  • jövőbeni mérőgépek kezelésének betanulása, használata
  • minőségügyi tevékenység biztosítása a ISO 9001 és ISO 14001 minőségirányítási rendszerekkel, valamint a vevői követelményekkel összhangban
  • auditokban való részvétel

Elvárások:

  • Hagyományos és CNC forgácsolási technológia ismerete
  • önálló munkavégzés
  • agilitás, szorgalom, pontosság és megbízhatóság
  • felhasználó szintű informatikai ismeret, vállalatirányítási rendszer ismerete
  • forgácsolási szakterületen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat;
  • ISO 9001 és ISO 14001 minőségirányítási rendszerek ismerete;

Amit kínálunk:

  • bejelentett szerződéses munkaviszony
  • versenyképes fizetés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • 8 órás munkaidő
  • fiatalos csapat, modern munkakörnyezet

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.