www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs termeléstámogatás területére

  • A hirdetés 455 napja lejárt

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak.

Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit.

A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 35 országban, 207 helyen üzemel, ahol közel 135000 dolgozót alkalmaz.

Győri telephelyére, azonnali belépéssel keres

 Minőségbiztosítási munkatársat /

termeléstámogatás területre

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Legalább középfokú állami iskolai végzettség
  • Szakterületen eltöltött minimum fél év tapasztalat
  • Minőségbiztosítási szakirányú alapismeretek
  • Alapvető műszaki ismeretek
  • Számítógép felhasználói ismeretek
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelv ismeret
  • ISO TS 16949,PPAP, FMEA, 8D minőségbiztosítási szakismeret
  • Hasonló munkakörben autóiparban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Termelésben felmerülő problémák analízise
  • Folyamatauditok végrehajtása, dokumentálása, bevezetett intézkedések nyomon követése
  • Rendszerauditok végrehajtása (ISO TS 16949: 2002) dokumentálása, bevezetett intézkedések nyomon követése
  • Rendszerauditok végrehajtása (ISO 14001 szerint) dokumentálása, bevezetett intézkedések nyomon követése
  • Mérőeszköz felügyelet
  • Minőségbiztosítási adatok gyűjtése, elemzése, jelentése
  • Minőségbiztosítási rendszerdokumentáció  naprakészen tartása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes vállalati csomag
  • Multinacionális környezet, stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő