www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS TERMELÉSBE

  • A hirdetés 273 napja lejárt

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.
Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.
A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:

(2 műszak)

Elvárások:

  • Anyagismeret
  • Mérési és hegesztési ismeretek
  • Nagyon jó rajzolvasási ismeret

Feladatok:

  • Első minták ellenőrzése és engedélyezése: forgácsolás, hegesztés és szerelési területen
  • Beérkező, gyártott és a kimenő termékek, anyagok minőségének és a gyártó folyamatok ellenőrzése meghatározott minőségbiztosítási irányelvek szerint
  • A termelés hatékony támogatása, mindenkori minőségügyi kritériumok és vevői elvárások alapján

Előny:

  • Német, angol vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Megállapodás szerinti bérezés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre küldheti.

Boschung EJT Kft.
5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.