www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs (Ref.szám: Szf-1013)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2014.12.30.
Hirdetés azonosító: 842083

Feladatok:

  • Különböző vizsgálatok elvégzése
  • Bejövő áru ellenőrzés
  • Roncsolásos anyagvizsgálatok elvégzése (szakító, nyomó, hajlító, hegesztési, csiszolat)

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Mérőeszköz ismeret

Előny:

  • Anyagvizsgálati ismeretek, végzettség
  • Idegennyelv-ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári megbízója számára keres tehergépkocsi vezetőket telephelyen belüli árumozgatási feladatok ellátására.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba(8000 Székesfehérvár, Piac tér 8.).

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő