www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási munkatárs (Referenciaszám: PJ5052)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.27.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1089262
lejárt

Tradicionális élelmiszer feldolgozással foglalkozó, 100%-os magyar tulajdonban levő partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségbiztosítási munkatárs

Feladat:
- gyártásközi minőségellenőrzés az érvényes szabványoknak megfelelően
- a termék azonosíthatóság és visszakövethetőség biztosítása
- az áru tényleges minőségének eldöntése, minőségi besorolása
- a gyártott termékek csomagolásának, jelölésének ellenőrzése
- személyi és üzemi higiéniai ellenőrzés
- a műszakok közötti, illetőleg műszak végi takarítási-fertőtlenítési tevékenység felügyelete
- a vállalat minőségbiztosítási rendszerének fejlesztésében, rendszeradminisztrációban való közreműködés

Elvárások:
- középfokú végzettség
- élelmiszeripari gyakorlat
- számítógépes ismeretek
- rugalmasság, a több műszakos munkarendhez való alkalmazkodás(6+2)
- önálló munkavégzés
- idegen nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Utazási támogatás
- Hosszútávú munkalehetőség
- Előrelépési, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balla Bálint kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-326-1996

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Egyéb hasonló állások Önnek
Járműszerelő/Székesfehérvár

MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.

MÁV-csoportMÁV-START Zrt.Járműszerelő/Székesfeh...
Székesfehérvár

Biztosítóberendezési műszerész (Győr, Pusztaszabolcs)

Magyar Államvasutak Zrt.

A MÁV Zrt. munkatársat keres Biztosítóberende...
Pusztaszabolcs

Kocsirendező (Komárom, Székesfehérvár)

MÁV FKG Kft.

MÁV-csoport MÁV FKG Kft. Kocsirendező Helység...