www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs - Gyógyszeripar [ST-HTFVH02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.07.
Hirdetés azonosító: 730608

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy multinacionális hátterű gyógyszergyár.

Feladatok

- A vállalat felszabadítási ügyrendjének kezelése, betartása, betarttatása
- Deviációk kivizsgálásában való részvétel, javaslattétel megelőző intézkedésre, intézkedéskövetés
- Hatósági dokumentációk, felszabadítási minták összeállításában való részvétel
- Részvétel a vállalat minőségelemző, értékelő, problémafeltáró munkájában
- A termékminőség elemzési riportok készítésének támogatása
- A Master dokumentumok (Master File-ok) összeállításában, revíziójában való részvétel
- Beszállítói auditok jóváhagyásra való előkészítése, beszállítók minőségügyi szempontból való minősítése, elfogadott beszállítók nyilvántartása
- A törzskönyvezett és bevezetés alatt álló termékek, gép- és műszerlisták, alapanyaglisták, valamint a jóváhagyott beszállítók listájának ismerete
- A mindenkori GxP normák ismerete és érvényesítése
- Partnerekkel való kapcsolattartás, felszabadítással kapcsolatos ügyintézés
- Mindazon minőségbiztosítási adatok dokumentálása, melyek a termékek minőségi megfelelőségét igazolják (EEC/PIC-WHO és FDA elvek szerint)

Elvárások

- Orvos vagy gyógyszerész diploma
- Minimum 5 éves, gyógyszeripari minőségbiztosítás területén szerzett tapsztalat
- A hatósági felszabadításokhoz szükséges előírások, jogszabályok, ügyrendek, változások ismerete
- Gyógyszeripari termelésben szerzett tapasztalat
- Középfokú, aktív angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség
- Jó problémamegoldó képesség

Egyéb

Megbízónk nemzetközi munkahelyi környezetet, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínál.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió