www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs (Gödöllő)

  • A hirdetés 196 napja lejárt

Minőségbiztosítási munkatárs

Feladatok:

  • GMP irányelvek képviselése és ellenőrzése az üzemekben, a GMP dokumentációk napi ellenőrzése.
  • Kivizsgálásokban, változtatási ügyekben, auditokon aktív részvétel.
  • Szakmai és dokumentációs támogatás biztosítása a GSC terméktranszfereihez (külső, belső, R&D) és az ezekhez kapcsolódó dokumentációk ellenőrzése, jóváhagyása, elkészítése.

Részleg

  • Minőségbiztosítási Osztály

Elvárás

  • Vegyész,  bio-, vegyészmérnök, gyógyszerész végzettség mikrobiológiai területen.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Min. 2 éves gyógyszeripari gyakorlat különösen minőségbiztosítás területén, technológia, gyártás, törzskönyvezés, (GMP ismeretek)

Értékelt kvalitások

  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • Steril gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat
  • Elektronikus dokumentumkezelő rendszerek ismerete

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem
Helyek Budapest
Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol