www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs / FMEA

  • A hirdetés 1142 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk közel 2000 főt foglalkoztató autóipari gyártó vállalat.  Bővülés céljából keresünk részükre a lenti pozícióba specialistát:

Pozíció leírása:

Autógyárak részére a PFMEA-k elkészítése, fejlesztése;
Ennek elkészítése miatt szükséges, hogy a pályázó különböző megbeszéléseket szervezzen a projekttagok részére, ill. ezeket a megbeszéléseket koordinálja, vezesse, a delegált feladatok végrehajtását ellenőrizze;
A mérnöki változtatások FMEA szinten lekövesse;
Riportolás a minőségügyi vezető részére.

Követelmények:

Min. középfokú végzettség
Minőségügyi tapasztalat
FMEA és APQP tapasztalat
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Fejér megye, Székesfehérvártól kb. 20 km-re, Móron

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló csapat
Fejlődési lehetőség
Felelősségteljes munkakör, koordinátori feladatokkal
Igényes munkakörnyezet
És ezeken túl: motiváló bérezés, cafeteria, bejárástámogatás

Helyek Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
TERMELÉSI IGAZGATÓ (HF 12-8277)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partner...
Heves

Experienced French Speaking IT Helpdesk

Trenkwalder Kft

Our newest, freshest SSC partner is looking for...
Budapest

Telefonos behajtási munkatárs

Banki szektorban tevékenykedő partnerünk számár...