www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs / FMEA

  • A hirdetés 1060 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk közel 2000 főt foglalkoztató autóipari gyártó vállalat.  Bővülés céljából keresünk részükre a lenti pozícióba specialistát:

Pozíció leírása:

Autógyárak részére a PFMEA-k elkészítése, fejlesztése;
Ennek elkészítése miatt szükséges, hogy a pályázó különböző megbeszéléseket szervezzen a projekttagok részére, ill. ezeket a megbeszéléseket koordinálja, vezesse, a delegált feladatok végrehajtását ellenőrizze;
A mérnöki változtatások FMEA szinten lekövesse;
Riportolás a minőségügyi vezető részére.

Követelmények:

Min. középfokú végzettség
Minőségügyi tapasztalat
FMEA és APQP tapasztalat
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Fejér megye, Székesfehérvártól kb. 20 km-re, Móron

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló csapat
Fejlődési lehetőség
Felelősségteljes munkakör, koordinátori feladatokkal
Igényes munkakörnyezet
És ezeken túl: motiváló bérezés, cafeteria, bejárástámogatás

Helyek Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...