www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 931464
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS (élelmiszermérnök, HACCP, IFS)

Főbb feladatok:
  • HACCP és IFS (International Food Standard) minőségirányítási rendszer fejlesztése, hatékony működtetése;
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése, folyamatos karbantartása;
  • Hatósági ellenőrzéseken a cég szakmai képviselete;
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos ügyek intézése;
  • Külső auditokra való felkészülés segítése;
  • A minősítő és követő auditokra való felkészülés;
  • Munkavállalók minőségügyi képzésében való aktív részvétel;
  • Reklamációk feldolgozása, javító intézkedések megtétele, megelőző tevékenységek támogatása.

Elvárások:
  • Felsőfokú ÉLELMISZERIPARI MÉRNÖK, AGRÁRMÉRNÖK, MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI SZAKMÉRNÖK végzettség;
  • 2-5 éves ÉLELMISZERIPARI minőségbiztosítás területén (Food Safety, Quality, Environmental) szerzett tapasztalat;
  • Takarmány-élelmiszerbiztonsági ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Aktív, kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás;
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Komárom-Esztergom