Minőségbiztosítási munkatárs beszállítómenedzsment területére

  • A hirdetés 571 napja lejárt

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak.

Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit.

A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 35 országban, 207 helyen üzemel, ahol közel 135000 dolgozót alkalmaz.

Győri telephelyére, azonnali belépéssel keres

Minőségbiztosítási munkatársat /

beszállítómenedzsment területre

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Alapvető műszaki ismeretek
  • Számítógép felhasználói ismeretek
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelv ismeret
  • ISO TS 16949,PPAP, FMEA, 8D minőségbiztosítási szakismeret
  • Hasonló munkakörben autóiparban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • A beszállított  alkatrészek minőségének felügyelete
  • kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Reklamációk , bemintázások , jóváhagyások lebonyolítása, felügyelete
  • Minőségi problémák esetén hibaelemzések és/vagy intézkedések kezdeményezése
  • folyamatauditok végrehajtása ill. a szükséges intézkedések kezdeményezése és ellenőrzése a beszállítónál
  • Jelentési rendszerek  használata

Amit kínálunk:

  • Versenyképes vállalati csomag
  • Multinacionális környezet, stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol