www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS (5983)

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi pozícióba, Polgárdiban történő munkavégzésre:
Minőségbiztosítási munkatárs

Feladatok:
•Minőségügyi rendszer kiépítése az ISO 9001 szabvány szerint
•A gyártás során előállított kész és félkész termékek folyamatos vizsgálata
•A beérkező anyagok vizsgálata és egyeztetés a beszerzési osztállyal
•Az ISO hitelesítés és audit támogatása
•Az ISO 9001 szabvány szerinti folyamat teljesülésének és fejlesztési lehetőségeinek folyamatos ellenőrzése
•Reklamációk kezelése
•Folyamat dokumentálása, eredmények elemzése
•Kapcsolattartás az osztrák minőségügyi vezetővel és a hitelesítési testülettel

Elvárások:
•Minimum felsőfokú műszaki végzettség
•Minimum 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
•Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
•MS Office erős felhasználói szintű ismerete
•Kommunikatív, csapatjátékos személyiség
•Önálló munkavégzés
•Rugalmasság, elkötelezettség

Előny:
•MS DynamicsNAV használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
•Változatos és önálló munkavégzés
•Megfelelő munkakörnyezet
•Versenyképes fizetés
•Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Polgárdi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre. A tárgyban kérjük, tüntesse fel: Minőségbiztosítási munkatárs