www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök_Mezőlak (Referenciaszám: KJ-638)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 781473

Feladatok:

  • Folyamatos vevői kapcsolattartás és reklamációkezelés
  • A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Műszaki változtatások nyomon követése
  • A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése
  • Minőségügyi mutatók, költségek nyilvántartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Veszprém megyei autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-638-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő