www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.12.30.
Hirdetés azonosító: 994902

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk részére keresünk tapasztalt minőségbiztosítás területén dolgozó mérnök kollégát érdi munkavégzéssel.

Feladatok:

- APQP, PPAP, VDA 6.3, ISO/TS auditok, FMEA,
- 8D készítése vevői reklamációkra
- 8D bekérése beszállítói hibáknál
- beszállítói minőségügyi követelmények kidolgozása, ellenőrzése
- szériagyártás támogatása, problémák figyelése
- mérési adatok elemzése

Elvárások:

- gépészmérnöki diploma
- tárgyalási szintű angol nyelvismeret
- minőségbiztosítási, ISO/TS16949-es auditálási tapasztalat
- minimum 2 év termelő (preferáltan autóipari) vállalatnál szerzett tapasztalat
- proaktivitás, önállóság
- csapatjátékos
- kiváló problémamegoldó képesség
- jó kommunikációs és szervezőkészség
- lelkes, határozott, célorientált személyiség

Előny:
- kompozit anyagok gyártásában, feldolgozásában szerzett tapasztalat
- SAP ismeret, gyakorlat
- német nyelvismeret
- VDA 6.3 és VDA 6.5 auditálási tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fiatal, dinamikus csapat
- Modern, innovatív környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a