www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.12.30.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális partnerünk fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Dinamikusan növekedő csapatába keresünk tapasztalt minőségbiztosítási mérnök kollégát.

Feladatok:

- A hozzá rendelt termékcsoportok/gyártási folyamatok felügyelete a minőség szempontjából
- A vonatkozó területekhez tartozó Minőségellenőrök tevékenységének a felügyelete
- A vonatkozó területekhez kapcsolódó jelentések, elemzések készítése, valamint helyesbítő- és megelőző intézkedések meghozatala
- A kapcsolódó folyamatok folyamatos fejlesztése a minőség szempontjából

Elvárások:

- Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
- Legalább 2-3 éves gyártásközi minőségügyi területen szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs készség
- Önállóság

Amit kínálunk:

-- Országos viszonylatban is kiemelkedő bérezés és széles körű béren kívüli juttatási csomag (Bejárási támogatás, dolgozói kedvezmények)
- Kiemelkedő szakmai kihívások
- Hosszú távú, biztos munkahely
- Fiatalos, lendületes munkakörnyezet
- Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőség
- Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -