www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Régió: Fejér

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.04.20.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk minőségbiztosítási mérnök pozícióba munkatársat Tatabányára.

Feladatok:

- Termék felszabadítási folyamatok támogatása a gyógyszeripari előírásoknak megfelelően
- Napi kapcsolat létesítése a termelés, a mérnökség, valamint a minőségügyi részleg között.
- Minőségüggyel és termeléssel kapcsolatos dokumentáció készítése
- A termelési operátorok és technikusok támogatása és képzése a termékek működésének, a minőségügyi folyamatokkal kapcsolatban
- A vevői reklamációk kezelésének elősegítése a minőségügyi dokumentumok felülvizsgálatával, a szükséges elemzések, terméktesztelések elvégzése
- A termelés speciális támogatása nem rutinszerű tevékenységek irányítása során, közreműködés nem megfelelő alap-, félkész- vagy késztermékek/anyagok kezelésében a folyamat során
- Az SAP QM részének használata a szükséges minőségügyi tranzakciók elvégzésére.

Elvárások:

- Mérnök végzettség,
- Minőségbiztosítási mérnök pozícióban, sorozatgyártás területén szerzett több éves gyakorlat,
- Kapcsolattartás a gyártással, egyéb részlegekkel, eredmény orientál személyiség,
- Problémamegoldó készség,
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
- Előnyt jelent: probléma megoldási metodikák ismerete, projekt tapasztalat, statisztikai ismeretek, tapasztalat validálási / minősítési eljárásokban.

Amit kínálunk:

- fejlődési lehetőség
- versenyképes juttatási csomag
- multinacionális környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -