www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 576 napja lejárt

Munkavégzés helye: Észak – Kelet Magyarország

A világ első számú elektronikai beszállítója számára keresünk új kollégákat, folyamatosan bővülő autóipari csapatába. Partnerünk a térség egyik maghatározó gazdasági szereplője, aki szolgáltatásai magas színvonal mellet a környezettudatosságot tartja a legfontosabbnak.

Feladatok:

►   A hozzá rendelt termékcsoportok/gyártási folyamatok felügyelete minőség szempontjából;

►   A vonatkozó területekhez tartozó minőségellenőrök tevékenységének felügyelete;

►   A vonatkozó területekhez kapcsolódó jelentések/riportok/elemzések készítése;

►   Helyesbítő- és megelőző intézkedések meghozatala;

►   A kapcsolódó folyamatok állandó fejlesztése minőség szempontjából.

►   Új termékek bevezetésének támogatás

Elvárások:

►   Felsőfokú műszaki végzettség;

►   Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat;

►   Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

►   8D és FMEA módszerek ismeret;

►   Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit Ügyfelünk kinál:

►   Szakmai és személyes továbbfejlődés,

►   Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,

►   Méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,

►   Nemzetközi munkakörnyezet.

Amit az Enloyd kínál:

►   Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,

►   Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,

►   Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,

►   Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,

►   Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,

►   Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Helyek Hajdú-Bihar
Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő