www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.04.
Jelentkezési határidő: 2015.11.05.
Hirdetés azonosító: 977327
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Ipari szerelvények gyártásával foglalkozó, nemzetközi piacon is ismert partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Minőségi mutatók-, folyamatok javítása, és a meghatározó alapvető ellenőrzések (mérőeszközök, pokajoke), tesztek elvégzése,
- Támogatja a vevői reklamációk elemzését,
- vevői auditokon való részvétel,
- folyamat-, termékfejlesztésben való aktív részvétel,
- gyártási adatok ellenőrzése és regisztrálása,
- gyártásközi audit akciók megszervezése és lebonyolítása.

Követelmények
Elvárások:
- Egyetemi vagy főiskolai (műszaki) diploma,
- 3-5 éves minőségbiztosítás területen tapasztalat,
- magabiztos, aktív angol nyelvismeret,
- kimagasló probléma megoldó készség,
- analitikus gondolkodás,
- ISO szabvány ismeret,
- minőségbiztosítási eszközök (8D, 5S, FMEA, SPC, NPI) magas szintű ismerete

Amit a cég kínál:
- Szakmai fejlődési lehetőség,
- versenyképes fizetés és juttatáscsomag,
- hosszú távú munkalehetőség