www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.05.25.
Hirdetés azonosító: 977135
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ha Ön szakterületének felkészült szakembere, érdeklik az újdonságok, akkor eredményes és motivált tagja lesz partnerünk budapesti csapatának.

Pályázatot írunk ki minőségbiztosítási mérnök pozíció betöltésére az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • minőségbiztosítási osztály munkájának támogatása
  • villamosszerelvények ellenőrzése, a módosítások adminisztrálása
  • a hozzá rendelt termékcsoportok/gyártási folyamatok felügyelete a minőség szempontjából
  • megrendelőkkel való együttműködés az ellenőrzési területen
  • a Nemzeti Közlekedési Hatósággal előírásainak betartatása, ellenőrzése
  • a vonatkozó területekhez tartozó minőségbiztosítási technikusok tevékenységének felügyelete
  • a vonatkozó területekhez kapcsolódó jelentések/riportok/elemzések készítése, valamint helyesbítő- és megelőző intézkedések meghozatala
  • a kapcsolódó folyamatok fejlesztése a minőség szempontjából

Elvárások:

  • mérnöki végzettség
  • tárgyalóképes angol vagy spanyol nyelvtudás
  • 7 - 12 hónapos munkaviszony vállalása

Juttatások:

  •  szakmai fejlődési lehetőség
  •  átlagbéren felüli jövedelmezés

Jelentkezését angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével (pdf vagy doc formátumban), bruttó bérigény megjelölésével regisztrációt követően a Link megjelenítése weboldalon teheti meg.

Kategória
Mérnök / Műszaki